Recenzie LG

LG 32LQ6300

LG 32LQ6300

Overený zákazník Alza.sk miro

Zakúpený v Alza.sk

malý, kompaktný, pekný obraz, dobre fungujúci internet

LG 55UR81003

LG GBB61SWGCN1

Overený zákazník planeo.sk Eugen

Pridané: 12. februára 2024

Zakúpený v planeo.sk

• Tichá, priestranná pre trojčlennú rodinu.
  • Mraznička v poriadku.
  • žiaľ nespokojnosť s nastavením teploty. Teplota vo všetkých sektoroch chladničky +5 stupňov aj pri nastavení teploty +7 stupňov. Nemožnosť nastaviť teplotu vyššiu ako +7 stupňov. Znamená to že odporučaná teplota napr. pre zeleninu a ovocie 8-10 stupňov je nereálna.
  • Konštrukčné prvky a funkcie sa tu minuli účinkom. Sú zbytočné.

Zbytočné technológie, ktoré sa tu minuli účinkom.

Diaľkový ovládač LG MR23GA, AN-MR23, AKB76043103

LG 43QNED75R

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 11. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

Dost zložité ovládanie cez dialkový ovladač.

LG INR18650 MH1 Li-ION 3200mAh 3,7V 10A

LG INR18650 MH1 Li-ION 3200mAh 3,7V 10A

Overený zákazník price-mag.net Peter Siažik

Pridané: 8. februára 2024

Zakúpený v price-mag.net

Zakúpené články mali kapacitu cez 3100mAh (skutočnú, nie nabíjaciu, ale odobranú po nabití ) určite vhodný do aplikácie zaťaženia menším prúdom dlhší čas, tá väčšia kapacita sa prejaví pozitívne na výdrži zariadenia pri rozumnom prúde.

LG GBP62DSNCN1

LG GBP62DSNCN1

Overený zákazník Alza.sk Maťa

Pridané: 7. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Ľahká manipulácia vďaka kolieskam.
  • Tichučký chod, takmer ju nepočuť.
  • Nastaviteľné poličky, uzatvárateľné šuplíky na zeleninu a mäso - nemiešajú sa v chladničke rôzne pachy.
  • Indikátor otvorených dverí má veľmi jemnú zvukovú signalizáciu.
  • Tmavo šedé prevedenie pôsobí doslova luxusne.
  • Super pre vyššie osoby, pre nižšie už bude problém dostať sa do horných priehradok. Celková výška až 203 cm, čo bol dôvod kúpy práve tohto modelu.
  • Predĺženie záruky na kompresor je možný len cez autorizovaný servis, nie cez net. Preklik na stránke LG nefunguje.
Diaľkový ovládač LG AN-MR20GA

Diaľkový ovládač LG AN-MR20GA

Overený zákazník Diaľkové ovládače Jana Kukanová

Pridané: 7. februára 2024

Zakúpený v Diaľkové ovládače

Ovládač je výborný, pokiaľ funguje, čo v priemere trvá asi jeden a pol roka. Jeho slabinou je ovládacie koliesko, ktoré sa skôr či neskôr pokazí. Je to pomerne nepochopiteľné, keďže je to také isté koliesko, ktoré na počítačovej myši funguje dlhé roky a pri podstatne väčšej prevádzke. V tomto prípade to výrobca nezvládol. Po troch rokoch od kúpy televízora je toto už môj tretí diaľkový ovládač, nakoľko podľa výrobcu ovládacie koliesko nie je možné opraviť. Prvý ovládač, ktorý mi bol dodaný s TV som vyreklamovala až pod hrozbou súdu. Takže hlavne by som neodporúčala TV LG, ku ktorému ho potrebujete, pretože po pár rokoch zaplatíte viac za ovládače, než za samotný televízor.

LG GBB72NSVCN1

LG GBB72NSVCN1

Overený zákazník Alza.sk Z.

Pridané: 6. februára 2024

LG FA4TURBO9E

Overený zákazník Alza.sk Michaela

Pridané: 4. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Jednoduché ovládanie, tichý chod, dostatok funkcií. Hmotnosť 9 kg prádla je super pre občasné pranie tenších prikrývok. Kúpila som LG, lebo aj starú práčku som mala LG a fungovala bez chyby 12 rokov, takže som len vymenila za novší model. Maximálna spokojnosť.
LG 50UR7800

LG 50UR7800

Overený zákazník Alza.sk xz

Pridané: 2. februára 2024

(naposledy upravené 2. februára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

...vynikajuci pomer cena / výkon. TV pod 399,- Super.

Diaľkový ovládač LG AN-MR19BA

Diaľkový ovládač LG AN-MR19BA

Overený zákazník EMERX team Overený zákazník

Zakúpený v EMERX team

• Kupovala som si to, co sa mi pokazilo, nechcite vediet za kazdu cenu vyhodu tovaru, nekupuje kazdy vec ktoru nepozna, dialkovy ovladac nie je vysavac, neda sa posudit samotny bez produktu ku ktoremu bol vyhotoveny..
LG RC81V5AV7N

LG GSBV70PZTE

LG GSBV70PZTE

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 30. januára 2024

(naposledy upravené 30. januára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• chladnička má elegantný vzhľad
  • je priestranná
  • tichý chod

nevýhodou je, že je relatívne nízka a široká. "vyčnieva" v klasickej kuchynskej linke. Keby bola vyššia, mohla by byť užšia a zachoval by sa aj vnútorný priestor.
A druhou nevýhodou je olepenie ochrannou fóliou - keď sme ju dali dole, zostali na chladničke pásy, presne tam a tadiaľ, kde boli okraje pásky.

Diaľkový ovládač LG AKB73975729

Diaľkový ovládač LG AKB73975729

Overený zákazník Diaľkové ovládače Overený zákazník

Pridané: 28. januára 2024

(naposledy upravené 28. januára 2024)

Zakúpený v Diaľkové ovládače

• Prišiel úplne iný typ ovládača, 2 gombíky v hornej rade načítajú rovnakú funkciu a tretí nič. Takisto gombík Smart a recent načítajú to isté
LG OLED65G3

LG OLED65G3

Overený zákazník Alza.sk mat

Zakúpený v Alza.sk

• prepojiteľné s apple ekosystémom
  • možnosť individuálneho nastavenia jasu, vypnutie modrého žiarenia, nočný / tmavý mód, denný / jasný mód...
  • čierna farba je dokonalá, v seriáli vyplo elektriku a zhaslo svetlo, chvíľu som mal dojem, že telka sa vypla... fantastický zážitok
  • webOs je super jednoduchý a má výbornú reakciu
  • so soundbarom je to pôžitok sledovať
  • procesor fantasticky dopočíta nekvalitné rozlíšenie a obraz dokonale zaostrí (videá v nižšom rozlíšení než 4K)
  • má 3 varianty simultánneho pozerania dvoch zdrojov súčastne aj možnosť pamätať si kombinácie (primárny a sekundárny obraz)
  • takmer žiadne odlesky - odkedy ju mám som ešte ani raz nevidel nejaké odrazy v obrazovke
  • perfektné technické spracovanie
  • dokonalý zážitok zo sledovania príbehu - naplno vás vtiahne do deja - vaších obľúbených seriálov alebo filmov alebo programov
  • ovládač je fantastický a presne sadne do ruky
  • HDR
  • LG značka TV nám vydržala viac ako 6 rokov s drsným zaobchádzaním absolútne bez zaváhania, preto som výber novej jednoznačne upriamil na jedinú značku od začiatku úvahy nad upgradom (takmer som vybral Samsung S65C, ale tá spoľahlivosť ma utvrdila, že nemôžem urobiť s LG G3 chybu rozhodnutie potom bolo iba o rozmere 55 alebo 65)
  • ak nechcete vŕtať do steny a kúpite si skvelý stojan napr. Stell SHO 1043 je to totálna výhra, lebo ho môžete dať kam chcete aj po čase a viete si nastaviť po čase výšku umiestnenia, alebo ak nastane čas na zavesenie na stenu držiak už máte dávno v balení :)
  • možnosť používať ako monitor k pc má režim práca z domu
  • za sekundu bez námahy cez mirroring zobrazujete iphone alebo ipad obrazovku alebo mac alebo len zvuk cez airplay...wau
  • nemôže ho mať každý...
  • na tak úžasnom technologickom produkte vidíte politikov ešte lepšie a uvedomujete si že je to ešte horšie...

no je to úžasné zariadenie, ktoré očarí všetkých členov rodiny a poteší oči...je významne energeticky šetrný, ak chcete aby usporil energiu, ak nie naznačí vám to otázkou :) myslím, že aj vegán sa poteší...keď vám niečo v spoločenskej miestnosti chýba určite je to tento druh zariadenia. ak raz budem mať it spoločnosť, na prezentáciu produktov zákazníkovi budem mať LG OLED TV aspoň 83 :) ohromí a uchváti... ten by aplikáciu predal aj sám :)
ja som dlho uvažoval a veľa recenzií napozeral, preštudoval... musel som však splniť neriešiteľnú podmienku, nemá stojan a musí sa dať na stenu alebo kúpiť stojan za trojcifernú sumu... no a potom to prišlo alza mala posledný univerzálny stojan...nebolo o čom...vydýchol som si, že nemusím nezvratne rozvŕtať stenu alebo vybudovať umelú sadrokartónovú ako to robia v USA...potom to bola už len otázka výberu kedy mi ju doručia. ďakujem alza bol to skvelý nákup. zvažujem skvelé podmienky poistky na 5 rokov záruky za 1€ mesačne...ak váhaš rozumiem ti, ak si chceš splniť sen o kvalitnom TV zážitku a multimediálnom interaktívnom projektore - nie je nad čím váhať... či to bude samsung s95c alebo LG G3 neurobíš chybu v OLED top produkte... vraj sony je najlepší OLED podľa nedostupnej ceny za 65 cenou určite nedosiahnuteľný prémiový produkt...

Diaľkový ovládač LG AN-MR22GN

Diaľkový ovládač LG AN-MR22GN